Запрошуємо прийняти участь у конкурсах «Арт Країна» і «Арт Країна Kids», фінальний етап яких відбудеться 6 - 9 березня 2019 в Києві в  рамках вис

Модна Лялька
«Рукоделие. Бизнес и Хобби»

Запрошуємо прийняти участь у конкурсах «Арт Країна» і «Арт Країна Kids», фінальний етап яких відбудеться 6 — 9 березня 2019 в Києві в  рамках виставки HANDMADE-Expo у Міжнародному виставковому центрі.

Конкурси «Арт Країна» і «Арт Країна Kids» — це прекрасна можливість продемонструвати свої найкращі роботи гостям виставки та отримати приємні і корисні для рукодільників подарунки від партнерів та організаторів!

Наші конкурси спрямовані на популяризацію рукоділля та креативних видів хобі. А також можливість для дорослих і дітей, які люблять творити, представити свої роботи на головному майданчику art & hobby. У складі журі конкурсу — діячі мистецтва, члени Спілки художників України, учасники та відвідувачі виставки.

Роботи фіналістів конкурсу будуть продемонстровані в рамках веснянної виставки HANDMADE-Expo 6-9 березня 2019. Головні призи для переможців від організаторів — безкоштовна участь у виставці Handmade — Expo, Ukrainian Exhibition та персональна експозиція. Переможці номінацій будуть нагороджені дипломами та подарунками від партнерів конкурсу.

Розділи конкурсу:

«Арт Країна» ВИШИВКА (вишиті картини, вироби в авторській техніці, авторські розробки вишивки).

«Арт Країна» ДЕКОР (декорування; декупаж; живопис; вироби з паперу, металу, кераміки, скла; скрапбукінг; різьба по дереву; кування; печворк; іграшки, ляльки ручної роботи; флористика).

«Арт Країна» АКСЕСУАРИ (авторські сумки, аксесуари ручної роботи: валяння, бісероплетіння, кераміка, розпис і т.д.).

«Арт-Країна» ЛЯЛЬКИ: текстильні, воскові, глиняні, керамічні, дерев’яні, механічні, плетені, солом’яні, етнографічні, з нетрадиційних матеріалів і т. д.

«Арт Країна Kids» (handmade роботи, виконані дітьми у віці від 6 до 15 років).

Участь у конкурсах «Арт Країна» і «Арт Країна Kids» безкоштовна. Чекаємо фотографії робіт до 19 лютого 2019 на нашу адресу: ArtKraina2006@gmail.com.

Детальніше про етапи відбору, правила участі та строки читайте на сторінці конкурсу за посиланням: http://handmade-expo.com.ua/uk/konkurs/

З усіх питань звертайтеся за телефонами: (044) 572-45-46, (050) 351-27-11, (093) 387-70-41 або пишіть на e-mail: ArtKraina2006@gmail.com

Надихайтесь та творіть. Ваші організатори виставки  HANDMADE-Expo.

http://handmade-expo.com.ua/uk/