(Русский) В рамках Міжнародної art&hobby виставки Handmade - Expo, Ukrainian Exhibition, організатори - компанія «Украинский Подиум ЧП» започаткували

(Русский) Модна Лялька
(Русский) «Рукоделие. Бизнес и Хобби»

В рамках Міжнародної art&hobby виставки Handmade – Expo, Ukrainian Exhibition, організатори – компанія «Украинский Подиум ЧП» започаткували міжнародну виставку ЛЯЛЬКОВИЙ ПОДІУМ, що відбудеться 6-9 березня 2019 року, а також є спонсором приїзду міжнародного журі Глобальної Асоціації Лялькарів світу (GDS). 
Засновник події – Алла Володимирівна Путинцева (Алла Путинцева) – керівник компанії «Український подіум».

ЛЯЛЬКОВИЙ ПОДІУМ складається з наступних проектів:
– Лялькова виставка та конкурс «Лялькова королева» – організатор компанія «Український подіум».
– Авторський проект «Етно-Лялька» – організатор Галина Дюговська (Галина Дюговская) та компанія «Український подіум».
– Конкурс робіт членів UAHA – організатор конкурсу Оксана Воропай (Oksana Voropai) – президент UAHA та компанія «Український подіум».
– Авторський проект «Лялькове диво» – організатор Анастасія Кацан (Anastassija Katsan) та компанія «Український подіум». 
Участь у конкурсі «Лялькова королева» безкоштовна для тих, хто пройшов відбір журі. Для участі у виставці ЛЯЛЬКОВИЙ ПОДІУМ можна отримати стенд на загальних засадах виставки HANDMADE-Expo.

Нагороди:
Переможцю Гран-прі організатори – компанія «Український подіум» подарує стенд 2 кв.м. на наступну виставку. 
Переможці конкурсу «Лялькова королева» у номінаціях будуть нагородженні дипломами за визначенням українського журі.
Переможці конкурсу UAHA виставки ЛЯЛЬКОВИЙ ПОДІУМ здобудуть дипломи за визначенням міжнародного журі.
Всі учасники отримають дипломи учасників.

Розділи конкурсної програми ЛЯЛЬКОВОГО ПОДІУМУ: дебютні роботи і роботи майстрів.

Номінації конкурсу: портретна лялька, текстильна лялька, народна лялька, фентезі.

Передумова участі, що українське журі попередньо отримає лялькове фото і прийме рішення щодо участі протягом 5-х робочих днів. Роботи подаються з 25 січня до 25 лютого.

Роботи членів UAHA обирає Оксана Воропай (Oksana Voropai) – президент UAHA.

Українське журі:
Галина Дюговська (Галина Дюговская) – член Національних Спілок Художників, Дизайнерів, Журналістів України, куратор і організатор проекту «Етно-Лялька» та інших мистецьких акцій. 
Анастасія Кацан (Anastassija Katsan) – художник, куратор проекту «Лялькове диво», Ірина Наумова (Irina Naumova) – лялькар, володар кубка Athena Award Cub журі GDS за кращу авторську ляльку 2018 року, має більше 30 світових нагород, член UAHA та GDS.

Міжнародне журі:
GILLIAN RICHARDS / Джилліан Річардс (Великобританія). 10 років, вона є міжнародним суддею GDS і понад 20 років є провідною фігурою в GDS, головою суддівського комітету та куратор конкурсів, координатор вчителів та член Центрального комітету GDS . 
BERNARDA STENEK / Бернарда Стенек (Австрія). Є володарем вищої нагороди від Глобальної Асоціації Лялькарів (GDS) та Кубка Маттіаса Ванке. Запрошена до Глобальної Асоціації Лялькарів (GDS) для участі в суддівстві і понад 5 років відзначає роботи високопрофесійних художників на різних міжнародних лялькових виставах, в яких беруть участь до 16 країн-учасниць.

Урочистості та можливість спілкування з усіма членами журі відбудуться 8 березня з 15-00.

Для участі заповніть анкету на сайті: http://handmade-expo.com.ua/uk/podium-dolls/
Пошту надсилати на адресу: dollspodium@gmail.com